Havzan Mah. Dokuzpınar Sokak No:2/8 Meram - KONYA
bilgi@posavm.com
Telefon: 0 332 235 07 31 - 0 505 342 41 50
Whatsapp Bilgi Al

>> Hakkımızda

POS AVM; 2005 yılından günümüze barkodlu satış sistemleri alanında hizmet vermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Ülkemizin her köşesindeki işletmelere barkodlu satış sistemlerinin kurulumunu yapmaktayız. Bayilerimiz aracılığıyla 3 gün içinde cihazlarınızı teslim ediyor, barkodlu satış sistemini kuruyor ve yüz yüze eğitim veriyoruz.


Her hangi bir soru ve sorunlarınızda ise teknik servisimiz sizlere uzaktan bağlantı ile ve telefonla destek vermektedir.


Barkodlu satış proğramımız olan "KOBİJET" firmamızın yazdığı ve geliştirdiği bir proğram olup, ömür boyu lisanslıdır. Barkodlu satış sistemi marketler, manavlar, restaurantlar, unlu mamül firmaları, et marketler, kuru yemişçiler, şarküterleri, tekstil, giyim, hırdavat, kitap ve kırtasiye, elektrik ve elektronik firmaları, büfeler, tekel bayileri, akaryakıt istasyonları, züccaciyeler, pet showlar, sanayi firmaları ile diğer tüm işletmeler için uygundur.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.restoran cafe programı, market programı, cafe restaurant yazılımı

restoran otomasyonu, bakkal barkod sistemi fiyatları

Konya barkodlu satış sistemi, market manav barkodlu satış sistemi